SHPËRNDAJE

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qëndruar sot për ngushëllime në familjen Ejupi.

Haradinaj ka ngushëlluar familjen Ejupi me rastin e vdekjes së nënoficerit të FSK-së, Baki Ejupi.

Ai tha, gjithashtu, se Kosova përherë me nder e krenari, do ta kuptojë e respektojë veprën dhe kontributin e çmuar të Ejupit.

“Kosova përherë me nder e krenari, do ta kujtojë e respektojë veprën dhe kontributin e çmuar të Ejupit, si luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe si pjesëtar i ushtrisë së Kosovës”, ka shkruar Haradinaj.

Postimi i plotë:

Bashkë me Ministrin Berisha, Gjeneralin Rama dhe kolegë të tjerë, sot ishim për ngushëllim në familjen Ejupi me rastin e…

Posted by Ramush Haradinaj on Thursday, October 31, 2019