SHPËRNDAJE
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, aty ku një punëtor është rrëzuar nga kati i tretë i një ndërtese.

Punëtori ishte duke punuar në zonën muzeale të qytetit, por është rrëzuar nga dritarja.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia dhe ambulanca.

Ai është dërguar në spital në gjendje kritike për jetën.