SHPËRNDAJE

Ish-deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, ka reaguar pas deklaratave të kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli, që deklaroi se “liderët që thonë se nuk do ta heqin taksën po gënjejnë dhe se nuk është mirë të mashtrohet elektorati”.

Kadrijaj tha se tema e taksës dhe ushtrisë tashmë janë kryer dhe shumë të tjera do të kryhen pa Pacollin, shkruan GazetaDirekt.

Postimi i plotë:

Po e dëgjoj Bexhetin se taksa ndaj Serbisë do të hiqet, se ushtria është mashtrim etj. Bexhet po ta rikujtojë se këto…

Posted by Time Kadrijaj on Wednesday, August 28, 2019