SHPËRNDAJE

Kandidati për deputet nga Lëvizja për Bashkim, Avni Klinaku, sot gjatë ditë ka vizituar disa fshatra të Kosovës.

Përmes një statusi në Facebook, ai ka postuar disa fotografi nga këto takime, me mbishkrimin se ky është një mobilizim i jashtëzakonshëm për një fitore të thellë, transmeton Indeksonline.

“Mobilizim i jashtëzakonshëm! Për një fitore të thellë! Pasomë, Smrekonicë, Doberllukë, Stanoc dhe Dumnicë!”, ka shkruar Klinaku.