SHPËRNDAJE

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe mandatari për formimin e qeverisë, Ramush Haradinaj do të mbajnë konferencë në orën 16:30 në Kuvendin e Kosovës, njofton lajmi.net.