SHPËRNDAJE

Çifti Andin Randobrava dhe Leonora Poloska janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Andini përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook. Me këtë rast ai ka publikuar edhe një foto të gruas dhe vajzës së posalindur.