SHPËRNDAJE
Lorena Haziri është një nga emrat më të njohur të skenës së modës shqiptare.

Bukuroshja e njohur që jeton në Zvicër e cilla dikur ishte pjes e futbollit por duke mos harru kurr pasionin per Mode dhe muzik.

Po kush osht ne te vertet kjo Bukuroshe, Lorena perveq siq shihet edhe ne foto ajo ka edhe per muzik talent, ajo ishte edhe ne ca video clipe si te Ardian Bujupi etj.

Lorena pretendon shum ne te ardhmen..