SHPËRNDAJE

Një shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pasi dyshohet se i ka zhvatur një biznesmeni italian me të cilin kishte nje marrëdhënie rreth 33.500 euro.

Fillimisht shqiptarja me inicialet N.K 29 vjec i ka kërkuar të dashurit të saj 55-vjecar një apartament në Shqipëri ku do jetonin së bashku, por pasi lidhja është ndërprerë ajo ka vijuar t’i bëjë presion se do i tregonte gjithçka bashkëshortes së tij dhe t’i zhvasë para biznesmenit që ishte i martuar, njoftojnë mediat vendase.