SHPËRNDAJE

Një femër me klas dhe me shumë shije është kjo modelja e njohur Dona Asani e cila krahas modës pritet që së shpejti të sjellë edhe disa këngë të reja këtë vit por që ajo si modele ka qenë pjesëmarëse edhe në shumë videoklipe të këngëtarëve të njohur por që talentin e saj tashme do e shohim jo vetëm përmes fotove si modele por edhe përmes këngëve si këngëtare.