SHPËRNDAJE
Pamje skandaloze, Berisha publikon pamje nga spitali i Durrësit (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebookka sulmuar qeverinë Rama dhe arritjet e saj në Shëndetësi.

Berisha ka postuar një video nga “I sëmuri dixhital” në të cilën shihen pamjet e spiatlit të Durrësit.

“Kjo ishte shendetesia falas e Norieges. Ky spital shpartalline nuk eshte ne nje lokalitet te larget te vendit por eshte spitali i Durresit.

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e te semurit dixhital. sb

Zoti berisha po te dergoj pamje nga spitali i durrsit nje skandal i vertet dhe ilaçet e pacientit i kemi blere vet spse ne spital nuk kishte ilaçe”- ka shkruan Berisha në Facebook.