SHPËRNDAJE

Bokseri Petrit Mazrekaj, i cili pas fitores në Hungari e ngriti fanelen e UÇK-së, në përkarahje të ‘vllezërve Haradinaj’, pasi ka arritë në Kosovë është ftuar në varrezat e dëshmorëve në Gllogjan nga kryeministri Ramush Haradinaj.

Mazrekaj pothuaj në cdo intervistë që ka pasë së fundi e vlerëson mjaft shumë sakrificën e vllezërve Haradinaj, por edhe punën dhe përkushtimin që bëjnë tani kryeministri Haradinaj e vllau i tij Dauti, deputet i AAK-së.

Lajmin e ka bërë vetë Mazrekaj në profilin e tij në Facebook.

 

Postimi i Mazrekajt