SHPËRNDAJE

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj sot është bërë sërish baba.

Kjo gjë u bë e  ditur bashkëshortja e tij, e cila përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka treguar se ata janë bekuar me një vajzë.

Në mbishkrimin e fotografisë, Arlinda ka shkruar ‘Qiki jem’, dhe vajza duket një fëmijë shumë simpatik. Ende nuk dihet se cili është emri më të cilin ata kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën e tyre.