SHPËRNDAJE

Pershendetje te dashur miq dhe fansa te mi!
Sonte ishte programi qe u transmetua ne RTK ku une isha mysafire, dhe ju them sinqerisht qe jam shume e zhgenjyer me mosprofesionalizmin e tyre ose mosdijen e tyre. Ku ne mes te kenges me nderpritet gjirimi, kjo ndodh vetem ne RTK, por le te mbetet ne ndergjegjen e tyre a eshte bere me qellim apo per mosdijen e tyre.
Une ju kerkoj falje te gjithe juve qe me keni percjellur e sidomos fansave te mi. Se shpejti do vi prap per ju me potpurin e punuar bukur ne Tirane.
Ju dua shume Vlora.