SHPËRNDAJE

Rovena Bundo po shkëlqen për fundvit

 

Festat dhe xhirimet festive për këtë fundvit po vijnë me plot surpriza edhe nga këngëtarja Rovena Bundo e cila sapo ka përfunduar xhirimet festive në disa produksione në të cilat është prezanuar me projektet e saja muzikore që i ka sjellë si surprizë për publikun që ndjek këngët e saja.