SHPËRNDAJE

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Suharekë një të dyshuar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.