SHPËRNDAJE

Ne nje postim sot ne rrjetin social facebook kryetari i PVD dhe i komunes se Bujanocit Shaip Kamberi ka fyer rende kundershtaret e tij politik duke i quajtur sahanlepires dhe hijena.

Me interesante eshte fakti qe asnje media lokale dhe rajonale nuk reagoi ne kete aspekt ndaj fyerjeve te tilla qe si sherbejne situates politike ne Lugine dhe krijon destabilitet politik.

Kjo eshte nje nisme e tij per nxitje te urrejtjes dhe shtimit te ndasive, per ti mbuluar skandalet e tij ne udheheqjen e komunes se Bujanocit.