SHPËRNDAJE

Politikani i njohur dhe bokseri e aktori Granit Shala e ka denuar ashpër sulmin ndaj gazetarit Parim Olluri.

Shala për GazetaDirekt.com ka thënë se e denon ashpër sulmin ndaj gazetarit Olluri dhe kerkon nga organet e rendit ne zbardhjen sa më të shpejtit të rastit.

Sipas Shalës fjala e lirë është pjesë e kulturës në një shtet demokratik siç është Kosova.

Shikoni edhe linkun e mëposhtëm: