SHPËRNDAJE

Kandidati Granit Shala, i cili është në listën për deputet nga koalicioni AAK-PSD 100 % Kosovë është takuar me kryeministrin në detyrë dhe kandidatin për kryeministër, Ramush Haradinaj.

Shala madje me Haradinajn, e kanë bërë shqiponjën me duar, duke shkruar 100 % për Kosovën, shkruan GazetaDirekt.

E kandidati Shala, në listën për deputet garon me numrin 66.

Postimi i plotë:

100% i Kosovës
100% për Kosovën
100% shtet

#66✔️ për Kosovën 100%