SHPËRNDAJE

Anëtari i AAK-së, Granit Shala i cili jeton dhe vepron në diasporë ka takuar përfaqësuesit e Preshevës.

Shala në një postim në Facebook ka shkruar se ka takuar nënkryetarin e Preshevës dhe këshilltarin e tij, shkruan GazetaDirekt.

“Me vllezrit nga Kosova Lindore (Presheva)”, ka shkruar Shala në Facebook.