SHPËRNDAJE

Pas një përleshje mes disa personave, në Prishtinë, janë arrestuar tre meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit gjatë arrestimit, kanë sulmuar fizikisht dhe kanë kanosur zyrtarët policorë në kryerje të detyrës.

Sipas raportit të policisë të dyshuarit me vendim të prokurorit pas intervistimit, janë dërguar në mbajtje.