SHPËRNDAJE

“Te mbijetosh” Sot ne tregun , dhe ne fushen e Parukeris nuk eshte aspak e leht!

Sepse te shumt jan ato te cilet kan hapur nje Bisnes te llojit “Parukeri” Mirpo kur behet fjal per profesionist Parukjer te paket jan ato Sallone me emer… nder to eshte ,dhe Parukjeri Tany hair stylist ose sic njihet ndryshe Parukjeri i Vipave . Me nje eksperjec te gjat pune ne Tirane! I njohur per stilimet , dhe punen korrekte qe ben. Per me shum info/fb Artany hair style/Instagram tany hair style/…