SHPËRNDAJE

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë therur me thikë dhe rrahur viktimën mashkull.

Viktima gjendet në QKUK për tretman mjekësor dhe gjendja shëndetësore e tij është e rëndë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje