SHPËRNDAJE

Futbollisti i Arsenalit, Alexis Sanchez është duke shijuar pushimet e tij verore me të dashurën e re të tij, Mayte Rodriguez.

Ai morri bukuroshen dhe së bashku bënë një xhiro me helikopter, transmeton Periskopi.

Sanchez ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij, pasi ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Arsenalin.