SHPËRNDAJE

Leonardo Bonucci sot ka konfirmuar qëndrimin e tij te Juventus.

Por, kjo nuk nënkupton që marrëdhëniet mes tij dhe trajnerit Massimiliano Allegri janë përmirësuar.

Sipas “Calciomercato.it”, Bonnuci do t’i shqyrtojë ofertat që do t’i vijnë deri në fund të afatit kalimtar, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai nuk flet fare më me Allegrin dhe ky problem do të jetë vendimtar për të ardhmen e tij te Juve.

Ndërkohë, Milani, Chelsea dhe Manchester City janë në pritje…