SHPËRNDAJE

Objektivi kryesor i kësaj vere i Manchester Unitedit, Alvaro Morata është duke vazhduar pushimet me gruan e tij, Alice Campello, transmeton zeri.info

Çifti u martua muajin e kaluar, kurse edhe pas muajit të mjaltit në Ibiza, ata ende janë duke vazhduar pushimet e tyre.

Morata dhe Campello janë parë në bregdetin e Sardenjës.