SHPËRNDAJE

Finalja për vendin e 3/4 në “Copa America”, mes dy skuadrave të eleminuara përkatësisht nga Brazili dhe Peru-ja.

Ndeshja do të fillojë në orën 21:00 në stadionin Arena Corinthinas.

Të dielën në ora 22 luhet finalja ndërmjet Brazilit dhe Peru në stadionin Estadio do Maracana.