SHPËRNDAJE

Arsenali, nuk do të lejojë Alexis Sanchez, të bashkohet me Manchester City këtë verë, raporton, Daily Mail.

Gunners, nuk duan të forcojnë rivalët e tyre dhe e inkurajojnë Alexis për të shkuar në një klub tjetër , më i preferuarat nga ekipet mbetët PSG, ose të lënë në një sezon të lirë./GazetaDirekt.