SHPËRNDAJE

Barcelona i ka thënë futbollistit, Munir El Haddadit se mund të largohet nga klubi për 14 milionë euro te tre klubet e Premier Ligës të interesuara për sulmuesin, raporton Sport.

Crystal Palace, Southampton dhe West Ham janë të interesuara për Munir, ndërsa Schalke, Lyon dhe Marseille gjithashtu kanë interesim për futbollistin e Barcelonës. /GazetaDirekt.