SHPËRNDAJE

Bayern Munich vazhdon ende interesimin për yllin e Paris Saint-Germain, Marco Verrati.

Këtë interesim ata vazhdojnë ta mbajnë ende edhe pse kanë blerë Corentin Tolisso nga Lyon, shkruan Bild, transmeton Klan Kosova.

Carlo Ancelotti është admirues i madh i futbollistit që thuhet se vetë ai parapëlqen një kalim te Barcelona sesa në PSG.

Por që Bayern raportohet se është fare afër arritjes së marrëveshjes me PSG dhe kushtet personale të lojtarit.