SHPËRNDAJE

Neymar ka treguar që dëshiron të largohet nga Barcelona dhe kështu dal përfundimisht nga hija e Lionel Messit, thotë “Sport”.

Brazili u zhvendos në Camp Nou në vitin 2013 dhe është nën kontratë deri në vitin 2021, me klauzolën e tanishme të lirimit prej 200 milionë eurosh.

Skuadrat e Manchester City, Manchester United dhe Paris Saint-Germain pritet të jenë të interesuar për futbollistin Brazilian nëse ai përfundimisht  largohet nga Barcelona./GazetaDirekt.