SHPËRNDAJE

Mesfushori i Lazios, Lucas Bigla është afër transferimit në Milan, për 19 milionë euro.

Sipas “Tuttosport”, Milan dhe Lazio kanë arritur akordin që argjentinasi të transferohet tek Rossonerët, për shifrën e 19 milionë euro.

Të mërkuren pritet që Igli Tare të shkoj në Milano për ta mbyllur marrëveshjen.