SHPËRNDAJE

Portieri spanjoll Iker Cacillias, më shumë gjasa mund të rikthehet në La Liga, pasi që kontrata me ekipin e Portës veq se i ka skaduar.

Sipas mediave spanjolle, Casillias po kërkohet nga Sevilla, e gjasat që ai t’i bashkohet kësaj skuadre janë të mëdha.

Ish portieri i Real Madridit, po kërkohet edhe nga skuadrat franceze, Marsille dhe Psg.

Mbetet të shihet se cilën skuadër do ta zgjedhë në ditët në vazhdimi, Casillias.