SHPËRNDAJE

 

Instinkti i “vrasësit” të Cavani mund të fillojë keq  për Man Utd.

33-vjeçari ndau disa nga mesazhet pozitive që mori nga tifozët pas fitores dhe iu përgjigj një postimi me mesazhin “Gracias negrito”, shkruan GazetaDirekt.

Cavani që atëherë ka fshirë postimin. Edinson Cavani mund të jetë subjekt i një hetimi nga Shoqata e Futbollit pasi dyshohet se përdori një term fyes racor në një postim të mediave sociale.

Sulmuesi i Manchester United doli nga pankina për tu bërë hero për ekipin e tij në një fitore 3-2 kundër Southampton të Dielën./GazetaDirekt/