SHPËRNDAJE

Manchester United, është në bisedime në lidhje me një marrëveshje për Edinson Cavani, zbulon Gianluca Di Marzio.

Djajtë e Kuq mbeten në kërkim të një sulmuesi tjetër me përvojë dhe mund të kapin uruguajanin si një agjent i lirë pasi ai ende nuk ka gjetur një klub të ri pas largimit nga Paris Saint-Germain,përcjell GazetaDirekt.

Një tjetër opsion në dispozicion të Ole Gunnar Solskjaer është Luka Jovic i dëbuar nga Real Madrid, por Cavani mbetet i preferuari i Djajëve./GazetaDirekt/