SHPËRNDAJE

Manchester United po planifikon të bëjë një ofertë prej 175 milionë funte plus portierin David de Gea  Reali Madridin, që në radhët e tyre ta rikthejnë  Cristiano Ronaldon, raporton,Daily Mirror.

Kapiteni i Portugalisë, Ronaldo dëshiron të largohet nga Spanja këtë verë, dhe skuadra e “Old Trafford” është e gatshme për ta rikthyer atë në Premier Ligë.

Ata madje janë të gatshëm të lejojnë që De Gea më në fund të shkojë në “Santiago Bernabeu” si pjesë e marrëveshjes, e kështu Rondaldo të rikthet tek Djajt e Kuq./GazetaDirekt.