SHPËRNDAJE

 

Interi, nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime.

Skuadra italiane është duke u përgatitur të bëjnë një ofertë për mbrojtësin e majtë të Chelsea Marcos Alonso, raporton Sky Sports,përcjell GazetaDirekt.

Antonio Conte ka bastisur Premier League për një numër lojtarësh duke i sjellë ata në ekipin e tij  dhe tani po kërkon që mos të ndalet më kaq.

Vetë trajneri, ka konfirmuar se Alonso është njëri nga të preferuarit e tij./GazetaDirket/