SHPËRNDAJE

Ançeloti dhe ekipi i tij kanë arritur marrveshjen me mesfushorin e Lyonit, Corentin Tolisso.

Sipas L’Equipe Bayern Munich është shumë pranë finalizimit të marrveshjes dhe me Lyonnin me ofertën e prezantuar.

Thuhet se ofertë e ofruar nga bavarezët është 40 milionë euro ndërkohë që francezët kërkojnë 50 milionë.