SHPËRNDAJE

Shay tha në një intervistë për SSN sot dhe ai i dinte planet e Liverpulit nëse Barcelona arrinte objektivin Philippe Coutinhopërfundimisht për ta marrë në Camp Nou.

“Ata do të kenë shumë para për të shpenzuar nëse Coutinho do të largohet,” tha Shay. “Unë jam i sigurt se prapa-skenat e Liverpoolit kanë një Plan B. Ata do të kenë një plan, duke ditur përafërsisht se kë do të marrin në qoftë se ata shesin Coutinho. Ata do të jenë në shënjestër të lojtarëve në Evropë dhe në të gjithë botën, ata do të kenë nevojë për dikë që ta zëvendësojë atë.” përfundoi ai, përcjell Albeu.com.

Coutinho sipas mediave britanike është nga ora në orë edhe më afër Barcelonës.

/albeu.com