SHPËRNDAJE

Ousmane Dembele dëshiron të largohet nga Borussia Dortmund pas shkarkimit të menaxherit, Thomas Tuchel, raporton, Eurosport.

Pas këtij lajmi , interesimi  për këtë futbollist kanë shprehur  ekipi i Barcelonës , por që edhe  Chelsea  dhe Manchester United të dy klubet  janë të gatshëm ta kenë në dispozicionin e tyre futbollistin francez./GazetaDirekt.