SHPËRNDAJE

 

Sergio Ramos, mund të përfundojë në Premier League.

Manchester United është, sipas Calciomercato, i hapur për idenë e nënshkrimit të Sergio Ramos me një kontratë fitimprurëse dy-vjeçare, përcjell GazteaDirekt.

Mbrojtësit fitues të Kupës së Botës ende nuk i është ofruar një zgjatje e marrëveshjes së tij në Real Madrid dhe do të bjerë në grupin e agjentëve të lirë këtë verë nëse nuk merren vesh kushte të reja në Santiago Bernabeu./GazetaDirekt/