SHPËRNDAJE

Manchester United dhe Chelsea janë të interesuara për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala. Pas dështimit për të nënshkuar me Griezmann, drejtuesit e United janë duke shqyrtuar për alternativa të tjera dhe Dybala është në listën e tyre.

Chelsea ndërkohë, është i merakosur për një largim të mundshëm të Hazard te Real Madrid dhe janë vënë në kërkim të një zëvendësuesi të mundshëm për belgun. Ylli i Juventusit është opsioni më i mirë për teknikun Antonio Conte, edhe pse gara për trnasferimin e tij do të jetë e vështirë.