SHPËRNDAJE

Chelsea ka kthyer vëmendjen e tyre ndaj sulmuesit të Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang, pasi humbi “luftën” për ta transferuar futbollistin, Romelu Lukaku, raporton, Marca.

“Blues” duket se janë gati të paguajnë 70 milionë euro për tu përforcuar me futbollistin nga  Gaboni dhe aktualisht janë përpara PSG në garë për të nënshkruar 28-vjeçarin./GazetaDirekt.