SHPËRNDAJE

Atletico Madrid, ka rënë dakord që të paguajë një kontratë prej 45 milionë eurosh për futbollistin e Monacos, Fabinho , raporton AS.

Manchester United, Paris Saint-Germain dhe Manchester City kanë qenë shumë të lidhura me mesfushorin, por ai mund të kalojë në Spanjë këtë sezon./GazetaDirekt.