SHPËRNDAJE

Nuk ka diskutim se klubi Drita, është  skuadra e cila këtë afat kalimtar është përforcuar me më shumti futbollistë të rinj.

Madje ekipi bardhekaltër nuk ka ndërmend të ndalet me kaq. Sot Drita do t’i prezantojë edhe dy transferimet e reja, bëhet fjalë për futbollistin, Liridon Leci dhe Endrit Krasniqi, lajm të cilin e ka bërë publik , drejtori sportiv i Dritës , Fisnik Kërqeli, për GazetënDirekt.

Kujtojmë se edhe Liridon Leci dhe Endrit Krasniqi , sezonin që lamë pas ishin pjesë e skuadrës së Prishtinës./GazetaDirekt.