SHPËRNDAJE

Aventura e Antoine Griezmann te Barcelona, mund të përfundojë më shpejtë se ç”mendonim.

Pakënaqësia e Antoine Griezmann për t’u përdorur në të djathtë të sulmit të Barcelonës mund ta shohë atë të largohej nga klubi në afatin kalimtar të  janarit,përcjell GazetaDirekt.

Interi dhe Juventusi janë të dy të informuar për të provuar fatin e tyre me marrëveshje huazimi për fituesin e Kupës së Botës zbulon Calciomercato./GazetaDirekt/