SHPËRNDAJE

Zlatan Ibrahimoviç, ende mund të fitojë një marrëveshje të re në Manchester United, lajm të cilin e ka bërë publike,” Manchester Evening News”.

Sulmuesi suedez, nuk u përfshi në listën e fundit të mbajtur të klubit, por po punon pa ndalë në palestër dhe po mendohet se kur ai kur të rikthehet nga lëndimi, klubi do t’i bëjë  një kontratë afatshkurtër për të.