SHPËRNDAJE

Interi planifikon të bëjë një ofertë prej 35 milionë funte për sulmuesin e Liverpoolit, Sadio Mane, raporton, Daily Express.

Inter po kërkon të bëjë sa më shumë  në tregun e transferimeve pas një vere të madhe të shpenzimeve nga rivalët e Milanit dhe futbollisti i Senegalit thuhet se ka qenë në radar të klubit për disa kohë./GazetaDirekt.