SHPËRNDAJE

Inter e ka futur futbollistin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, në listën e tyre të transferimit dhe po përgatit një ofertë prej 50 milionë euro, raporton, Gazzetta dello Sport.

Bayern Munich dëshiron të mbajë 30-vjeçarin dhe po përgatit një ofertë të re të kontratës, por thuhet se nuk janë të përgatitur për të rritur pagën e Vidal./GazetaDirekt.