SHPËRNDAJE

Interi është i gatshëm të shesë mesfushorin Christian Eriksen te Paris Saint-Germain në janar raporton Calcio Mercato.

Reprezentuesi danez nuk ka pasur një formë të mirë që kur u bashkua me Nerazzurrin nga Tottenham në dritaren e transferimit dimëror dhe gjigantët italianë janë të gatshëm të shkurtojnë humbjet e tyre,përcjell GazetaDirekt.

 

PSG është i interesuar të sjellë Eriksen, por do të duhet të përputhet me paketën e pagave të tij prej 7.5 milion € për sezon./GazetaDirekt/