SHPËRNDAJE

Inter po monitorojnë situatën e kontratës së mesfushorit të Milanit, Hakan Calhanoglu zbulon, Calcio Mercato.

26-vjeçari pritet të jetë lojtarë falas në 2021, por Rossonerët po përpiqen të negociojnë një zgjatje të kontratës së tij, përcjell GazetaDirekt.

Sidoqoftë, Inter ka bërë kontakte me Milanin për të diskutuar një marrëveshje të mundshme për Calhanoglu dhe janë të gatshëm të transferojnë atë nëse ai vendos kundër nënshkrimit të një rinovimi./GazetaDirekt/